O FIRMIE

Witam.
Moja przygoda z reklamą wizualną rozpoczęła się w 1995 roku. Po prawie 18-tu latach zdobywania doświadczenia i praktyki w kilku leszczyńskich agencjach reklamowcyh, przyszedł czas na rozpoczęcie działalności na własny rachunek. Dlatego na początku 2013 powstał pomysł utworzenia firmy Rajubikes Reklama.

Przez te wszystkie lata, moja osoba zdobyła uznanie i zaufanie różnych Firm oraz Klientów indywidualnych. Każdy, kto miał okazję ze mną współpracować, przekonał się, że dobrze znam temat.

Każdy projekt, każde zlecenie traktowałem i traktuję zawsze jako wyzwanie, a zadowolenie Klienta było (jest) najlepszą zapłatą za wykonaną pracę. A skoro ta praca podparta wieloletnią praktyką i doświadczeniem jest wykonana na najwyższym poziomie oraz z najlepszych materiałów, to Klient może być spokojny o jakość, trwałość oraz każdy najdrobniejszy szczegół.

Proponowane przeze mnie rozwiązania, zawsze powstają w ścisłej współpracy z Klientem. Konsutacje wykonywane są bezpośrenio u Klienta, uwzględniając jego indywidualne wymagania zarówno co do kształtu artystycznego jak i zastosowanych rozwiązań oraz materiałów.

Priorytetem dla mnie jest Klient, sugerując rozwiązania na miarę jego oczekiwań. Odważnie mogę powiedzieć, że nadszedł czas, kiedy jakość idzie w parze z szybką realizacją, z dopasowaniem do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jestem pewien, że moje zaangażowanie zagwarantuje Państwu zadowolenie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dominik Rajewski


Moje zamiłowanie do kolarstwa połączone z technikami wykorzystywanymi w branży reklamowej, zaowocowało również wieloma grafikami właśnie na jednoślady. Myślę, że jest to dowód na to, iż każde zlecenie traktuję absolutnie poważnie.

..:www.reklama.rajubikes.pl:.. Design by rajudR 2013 ©